Kāzu blogs, padomi, ieteikumi un pārdomas

Ir tikai viena iztēles aizvietotāja - pieredze.


Kāzu plānotājs - sapņu darbs!?

Man šodien vaicāja - vai būt par kāzu plānotāju un dekoratoru ir tik pat romantiski kā slavenajā filmā ar Dženiferu Lopesu?
Vai tas ir romantiski? JĀ! Vai tas ir viegli? Noteikti NĒ!
Tikai trīs kāzu pasaulē pavadītie gadi, šķiet kā īsts desmitgades piedzīvojums. Tik daudz interesantu pāru, raksturu īpatnību, vīzijas, spožas personības, atšķirīgas mīļoto attiecības, un visam pāri visus vienojoša mīlestība.Kad spēru pirmos soļus šajā mīlestības piepildītajā pasaulē, man bija pavisam mazs priekšstats par to cik atbildīgu darbu uzņemos, cik emocijas tajā ieguldīšu, cik saņemšu pretī, cik iedvesmota modīšos no rītiem un cik reizēm izsūkt tukša bezspēkā došos gulēt, bet pat miega bada pārņemta nespēšu aizmigt.
Lasīt vairāk -->VARIANTS DROSMĪGAJIEM - kāzas brīvā dabā

Lienes Pālēnas /Ligavam.lv/ raksts, kas tapis ar SAPŅU AĢENTŪRAS līdzdalību.
''Tie pāri, kas plāno precēties nākamajā vasarā, visticamāk šobrīd aktīvi ķērušies pie kāzu ceremonijas un svinību vietas meklējumiem. Lai gan kāzas brīvā dabā vairs nav nekāds jaunums, tas aizvien ir izaicinājums, īpaši Latvijas neprognozējamajos laikapstākļos. Tomēr, ja reiz šis sapņu plāns izdosies, rezultāts visticamāk būs tieši tik labs un vēl daudzreiz labāks, kā sākotnēji iecerēts. Par to, kas jāņem vērā, rīkojot kāzas brīvā dabā, jautājām kāzu organizatorei Litai Brūverei /  SAPŅU AĢENTŪRA.''
Lasīt vairāk -->

 

Kā veidojas līgavas pušķa un citu ziedu dekoru izmaksas?

Ikkatrs piekritīs, ka visas jaunā pāra kāzu dienas stila sastāvdaļas ir būtiskas, jo īpaši līgavas un, ne velti, tiek izvēlētas ar īpašu rūpību. Kleita, rotas, apavi, plīvurs un protams ziedi - nenoliedzami pie katras šīs detaļas daudz tiek piedomāts, pētīts, meklēts un rēķināts, lai nepārsniegtu šai pozīcijai atvēlēto budžetu. Viena no pārsteigumus un jautājumus raisošākajām pozīcijām ir ziedi - līgavas pušķa un citi kāzu ziedu dekoru augstās cenas. Tas ir saprotami, jo pašiem aprēķinot nepieciešamo ziedu izmaksas summa ir citādāka, kā to ir noteicis Jūsu izvēlētais florists.
Lai kliedētu Jūsu neziņu, mūsu puķu draugs - Alise - ir sagatavojusi īsu un saprotamu kāzu ziedu dekoru izmaksu veidošanās izklāstījumu.
Lasīt vairāk -->

 

Kā ielūgumā pieklājīgāk rakstīt, ka dāvanu vietā vēlamies naudu?

Kāzas ir divu cilvēku mīlestības svētki. Katrs no pāriem izvēlas, kā šo īpašo dienu vēlas svinēt – divatā, ar ģimeni vai rīkot plašākus svētkus, kuros ielūgt tuvākos radus un draugus. Arī apsvērumi par to, kādas svinības līgava ar līgavaini izvēlas ir dažādi un, ne vienmēr, tie saistīti ar finansiālo aspektu.... Esam organizējuši mazus, intīmus brīžus pāriem, kuri šo dienu vēlas pavadīt baudot divvientulību.
Tomēr, vairums šajā emocijām piepildītajā dienā vēlas dalīties ar sev mīļiem cilvēkiem, aicinot tos uz kopīgām svinībām, pie kurām tiek īpaši piedomāts, lai tās būtu pēc iespējas interesantākas un pārsteidzošākas ik vienam to dalībniekam. Tā, lai viesi šajā dienā jūtas ērti un gaidīti.
Tādēļ pāriem, kuriem organizējam kāzas, uzsākot darbu pie ielūgumu izveides un domājot šo svētku vizītkartes tekstu, iesakām...
Lasīt vairāk -->

 

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk