Slēdzis airētājs pats par sevi Noņemšanas Rīks Cherry/Kailh/Gateron Slēdži RGB Slēdžu Nomaiņa Mehāniskās Spēļu Tastatūra Slēdzi Nomainīt

  • Recenzijas
  • Pieejams
€1.64 €1.39

Tagi: Pelēm & Klaviatūras Piederumi, Datoru Un Biroja, Lēti Pelēm & Klaviatūras Piederumi, Augstas Kvalitātes Datoru Un Biroja, Pelēm & Klaviatūras Piederumi.

Praktiskā rokasgrāmata: Ar rokasspiedienu metodi, ak vai pārslēgtos uz vertikālā virzienā netraucētu uzvilkt (ne-piespiedu uzvilkt), tāpēc, ka izraut no IC var iegūt pilnīgu PIN. ICs, kas ir sakārtoti blīvā vienošanās var izvilkt tieši, bez pārvietošanas uz citu ICs. Kontaktu virsma atrodas 5,5 cm dažādu izmēru IC var izvilkt ļoti īsā laikā, vienkārša un pūles. Piemērots dual in-line sastāvdaļas, ātra šķiršanās detaļas no kuģa. Var ņemt izmēru integrētās block: 8 pēdas, lai 24 kājām. Materiāls ir termiski apstrādāts, lai nodrošinātu elastību un deformācijas. Nerūsējošā tērauda materiāla, pārklāta P. V. C. justos ērti. Norādījumi par lietošanu: 1, CINKOŠANA var viegli noņemt no pamatnes, bez bojājumiem, IC diriģents. Var izvilkt līdz LIGZDĀ vai PCB PLCC, PGA, PCLL, CINKOŠANA iepakojuma IC. 2, ar rokasspiedienu veidā, IC, lai vertikālā virzienā netraucētu uzvilkt (ne-piespiedu uzvilkt), un izraut no IC var iegūt pilnīgu PIN. 3, intensīvās vienošanās par IC var tieši velk ārā, nav pārietu uz citu IC. 4, saskares virsma atrodas 5,5 cm dažādu izmēru IC var izvilkt ļoti īsā laikā, vienkārša un pūles. Noņemt DIP čipu, ja vārds skrūvgriezi, jo ir citas sastāvdaļas, kas apkārt, ir ļoti ērts, ja nav īpašu ieguve mapi, to ir grūti izņemt, nepareizu darbību, radīs kaitējumu ligzda vai čipu, un pat izraisīt BIOS čipu reizes Dalīts, salauztas kājas. Mēs esam gatavi par čipu no mapes, var izmantot tieši uz kuģa, viegli vilkt DIP paketi mikroshēmas, ir no pull CPU, BIOS un dažādas mikroshēmas, integrēto grupu labas rīki mātesplati, mikrokontrolleru, programmētājs. Produktu Komplekts: 1. Slēdzis (IC) 2 airētājs pats par sevi.keycaps airētājs pats par sevi(Izlases Krāsu)


  • Veids: Galvenais Airētājs Pats Par Sevi
  • Zīmola Nosaukums: NoEnName_Null